Керамiчнi ножицi 4bici

Керамiчнi ножицi 4bici

Ми рекомендуємо Вам принципово новий інструмент: керамічні ножиці Forbici (4bici). Надзвичайно вигідне поєднання справедливої вартості та інноваційних переваг.

Визначальна характеристика керамічних ножиць – леза з надміцного оксиду цирконію - забезпечує їм неперевершену міцність, легкість, гостроту та стійкість хімічним впливам. Матеріал виділяється серед інших конструкційних керамік високими показниками міцності при збереженні стійкості до корозії та зносу.

Ці перукарські ножиці, як і будь які інші, в тому числі металічні, є високоточним професійним інструментом, також бояться падіння на підлогу. Тим не менш, ножиці 4bici є невразливими (стійкими) для багатьох інших повсякденних випробувань перукарів, завдяки основним їх властивостям.

  • Леза з оксиду цирконію не тупляться та не потребують заточки
  • Матеріал лез антистатичний, за рахунок чого волосся після стрижки менше плутається, а також значно знижується дефект посічених кінчиків волосся.
  • Їм притаманні антибактеріальні властивості, що значно знижує загрозу розповсюдження інфекції будь-якого походження.
  • Інертні до впливу кислот та лугів, що підвищує їх термін служби.
  • Їм притаманна підвищена зносостійкість: оскільки в процесі виготовлення використовується штучний алмаз, досягається максимальна твердість керамічних лез, тому керамічні ножиці можуть використовуватись стилістом-перукарем значно довше у порівнянні з металічними

Спосіб догляду за ними надзвичайно простий:

- Очистка ножиць після роботи: ретельно промити їх теплою водою та висушити.
- Для покращення роботи з’єднувального гвинта ножиці можна замочити в теплій воді, додавши декілька крапель змащувального мастила.
- Ефект розбовтаності лез при тривалій експлуатації або вібраціях усувається підкручуванням гвинта на необхідну кількість поділок.

СерІї ножиць:

Серія "B"- ножиці з напівергономічною рукояттю
Серія "D"- ножиці з ергономічною рукояттю
Серія "T"- філірувальні ножиці

ЗВОРОТIНЙ ЗВ'ЯЗОК

Вiдправити заявку