Про марку Jeu'Demeure 

Створили біохіміки, затвердили дерматологи.

Дерматологічна пептидная лікувальна космецевтіка JEU'DEMEURE для професійного і домашнього догляду. Створена компанією CelliCON Lab Inc. Південна Корея.

Cellicon Lab Inc. (Південна Корея) є біо-наукової компанією зі своєю дослідною лабораторією і високотехнологічним виробництвом, яка зосереджує всі свої зусилля на розробку і синтез запатентованих пептидних комплексів, бета-глюкан високого ступеня очищення і створення космецевтіки JEU'DEMEURE, що допомагає в боротьбі з різними проблемами шкіри .

JEU'DEMEURE (ДжоДемер) - це лікувально-профілактична дерматологічна пептидная космецевтіка з клінічно доведеною ефективністю. Косметичні засоби цієї марки працюють на рівні клітини, так як пептиди здатні проникати в глибокі шари шкіри.

Склад препаратів не токсичний і безпечний для шкіри і організму; мають в складі натуральні біоактивні компоненти, отримані за допомогою високотехнологічних наукових розробок.

Космецевтика успішно пройшла серйозні клінічні випробування і дозволена для застосування людям з такими захворюваннями як атопічний дерматит, себорейний дерматит, купероз, псоріаз, екзема та ін. Рекомендовано вагітним і годуючим матусям!

Гіпоалергенність становить 94-98%.

У космецевтических препаратах JEU'DEMEURE містяться запатентовані пептиди, розроблені професором біохіміком Сонг Мін-Гю, які надають необхідну допомогу для продовження життя шкіри і зменшення вікових та проблемних змін.

Немає ефекту швидкого старіння при скасуванні цих коштів, тобто, немає ефекту звикання і синдрому відміни.

Космецевтика JEU'DEMEURE єдина косметика, на якій вказано кількісний вміст пептидів і β-глюкана!

Асортимент Jeu'Demeure 

Base Professional Jeu Demeure Expert

Базове процедурне (Base Professional)

Оновлена ​​лінія професійних препаратів преміум класу з посиленою формулою, новими інгредієнтами в оптимально високих концентраціях, щоб забезпечити пацієнтів системними, косметично ефективними рецептурами.


Детальніше

Reforming JeuDemeure

Пост процедурне відновлювальне (PPS Post Plastic Surgery)

Безпечні і високоефективні стерильні моно дози специфічних за дією засобів для реабілітаційного періоду після косметичних процедур і після пластичної хірургії.


Детальніше

Reforming JeuDemeure

Антивікова терапія (Anti-age, Reforming)

Омолодження та відновлення шкіри, значне скорочення зморшок, підвищення щільності, пружності, освітлення шкіри. Продукція лінійки впливає на процеси відновлення шкіри, завдяки активному стимулюванню синтезу колагену, еластину і високої концентрації анти-вікових пептидів.

Детальніше

Анті Акне (Anti Acne)

Анти Акне (Anti Acne)

Має виражений лікувальний ефект на проблемній шкіру з підвищеною чутливістю, схильну до вугрового висипання, позбавляють шкіру від патогенних бактерій. Регулює секрецію сальних залоз, має протизапальну дію, якісне очищення, вирівнювання рельєфу і кольору обличчя. Також, відновлення нормального водно-ліпідного балансу шкіри і усунення запальних елементів, що призводить до загального оздоровлення шкіри.

Детальніше

Імунотерапія, живлення шкіри (First Milk)

Імунотерапія, живлення шкіри (First Milk)

Стимулювання і відновлення імунітету шкіри, вирівнювання її поверхні, надає шкірі природний здоровий, потужний регенеруючий, зволожуючий, протизапальний, відбілюючий і захисний ефект, а також антиалергенний вплив.

Детальніше

Для чутливої шкіри (anti-atopic dermatitis My Ato)

Для чутливої шкіри (anti-atopic dermatitis, My Ato)

Призначена для лікування і догляду за надзвичайно сухою, шорсткою, потрісканої, запаленої і чутливою шкірою, а так само при атопічному дерматиті, себорейному дерматиті, псоріазі, куперозі та цукровому діабеті. Швидкий заспокійливий, антисептичний результат. Детальніше

Проти випадіння волосся (Hair Genesis)

Проти випадіння волосся (Hair Genesis)

Запобігає випадінню волосся і стимулює ріст нових, відновлює і зміцнює корінь волосся, покращує мікроциркуляцію шкіри голови, стимулює синтез колагену і регенерацію волосяних фолікул. Також, усуває лупу, свербіж і лікує себорею. Детальніше
Бустери (Cellboosting)

Бустери (Cellboosting)

Серія призначена для збільшення швидкості та сили дії основного засобу або косметичної процедури незалежно від типу або консистенції використовуваного основного речовини, одночасно відновлює оптимальний рівень гідратації, тонізує, і активує синтез колагену.

Детальніше

Повсякденний догляд та захист (Day by Day)

Повсякденний догляд та захист (Day by Day)

Стимулювання і відновлення імунітету шкіри, вирівнювання її поверхні, відновлення оптимального рівня зволоження шкіри, стимулювання вироблення колагену, вплив на процеси відновлення і регенерації клітин, підвищення еластичності і пружності.

Детальніше

Купра Маски (Cupra Mask)

Купра Маски (Cupra Mask)

Серія масок призначена для ефективного зволоження і живлення шкіри, вирівнювання поверхні шкіри, усунення дрібних і глибоких зморшок, запобігання появи нових, стимулювання вироблення колагену, еластину і нівелювання наслідків негативного впливу навколишнього середовища. Детальніше
Лікувальні маски VirtaMed

Лікувальні маски VirtaMed

Лікувальні інноваційні корейські гідрогелеві, біоцеллюлозні, та глиняні маски з професійної спеціалізацією.

Детальніше

Інтенсивне відновлення (Intensive Regenerating)

Інтенсивне відновлення (Intensive Regenerating)

Це серія засобів з ефектом ботокса без голковколювання, яка запобігає появі зморшок і старінню шкіри, зменшує глибину зморшок і розгладжує їх, покращує тонус шкіри, активізує і підтримує синтез колагену. Детальніше

База матеріалів Jeu'Demeure

Відео презентації та огляди

Відео презентації та огляди

Детальні відео доповіді та презентації профільних експертів щодо основних напрямів та знаковим продуктам марки
Наукові дослідження

Клінічні дослідження

Автор проведених випробувань і заключного звіту Клініка шкірних і венеричних хвороб Першого МГМУ ім І.М. Сеченова. Тематики: акне, атопічний дерматит і алопеція
Протоколи процедур

Протоколи процедур

Опис процедур на препаратах марки. Протоколи їх проведення

Продукція супроводжується гарантією якості. Якщо вона Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші

Контакти

За консультацією зверніться будь-яким зручним для вас способом

CRM-форма появится здесь