Постпроцедурний догляд (PPS)

Постпроцедурний догляд (PPS)

Прискорити процес загоєння та відновлення, наблизити момент повного задоволення від стану шкіри, допоможуть унікальні засоби серії PPS бренду Jeu'Demeure Expert. 

Це безпечні і високоефективні стерильні моно дози специфічних за дією засобів для реабілітаційного періоду після косметичних процедур і після пластичної хірургії. 

Нова формула, розроблена корейськими вченими і стерильність препаратів відмінно вирішує проблеми шкіри, пов'язані з будь-якими ушкодженнями її верхнього шару.


PPS Repair Cream

PPS Repair Cream

Вміст пептидів: 600 ppm

Монодози унікального стерильного крему PPS Repair Cream призначені для відновлення пошкоджень шкіри, зняття запалень і усунення подразнення шкіри, викликаного агресивними медичними процедурами, такими як операційні втручання, інвазивні косметичні процедури, лазеротерапія, IPL-омолодження, хімічні пілінги.-Гідрогенізований лицитин,
-Serilesine (Ацктілгегсапептід-10)
-Triple M Complex (гліцин, аланін, глутамінова кислота, серин, аргінін)
-Demelaxyl (нонапептид, екстракт кореня кава-кава)
-Wrinkle Free J316 (дімерпептіда-61)
-Ацетилгексапептидом -8,
-трипептиди Міді-1
-Фермент чорного чаю,
-Ферментний екстракт зімомонаса,
-Екстракт водорості каулерпи (Зелена ікра),
-Масло ши і цераміди,
-ніацинамід,
-екстракт листя центелли азіатської,
-Бета-глюкан.

Його використання гарантує:
• швидке загоєння пошкоджених тканин;
• зниження чутливості шкіри;
• додаткове зволоження дерми на клітинному рівні;
• захист від агресивного впливу навколишнього середовища.

Порядок і тривалість застосування PPS Repair Cream призначається лікарем. Рекомендується рівномірно розподілити по всій пошкодженій поверхні шкіри тонким шаром. Після хірургічного втручання або косметичної процедури використовувати крем рекомендується 1-3 рази на день. В профілактичних цілях досить буде застосування і 1 раз в день.

Для кращої ефективності варто контролювати раневую поверхню, рівень запалення і процес епітелізації. Можливо використовувати охолодженим. Поверх крему нанести препарат з SPF.

Призначений для делікатного догляду за дермою після лазерної шліфовки, кислотного пілінгу, дермабразии, пластичних операцій і інших травмуючих тканини інвазивних втручань. Його основним призначенням є швидке заспокоєння і глибоке зволоження шкіри для зниження постпроцедурного дискомфорту і позбавлення від відчуття стягнутості.


PPS BB Perfector

PPS BB Perfector

Вміст пептидів: 300 ppm


Стерильна монодоза багатофункціонального крему BB Perfector дозволяє одночасно і маскувати шкірні недосконалості, і оздоровлювати шкіру, надійно захищаючи від ультрафіолету. Пептиди і фіто компоненти мають антиоксидантний ефект, швидко
зволожують і заспокоюють шкіру, усуваючи лущення і подразнення.• sh-олигопептид-1 (EGF) - Епідермальний фактор росту, пов'язаний з розподілом, дифференцировкой і активністю клітин, тісно
пов'язаний з процесами регенерації і загоєння. Стимулює регенерацію кератиноцитів епідермісу.
• sh-олигопептид-2 (IGF-1) - Інсуліноподібний фактор росту. Бере участь в процесах росту і диференціювання клітин і сприяє поділу фібробластів.
• sh-поліпептид-1 (bFGF) Фактор росту фібробластів. Сприяє синтезу колагену III типу фібробластами, сприяє клітинному діленню епідермісу і регенерації пошкоджених клітин.
• sh-поліпептид-22 (TGF-β1) Трансформуючий фактор росту бета забезпечує баланс еластичності шкіри, який збільшує синтез колагену і еластину і знижує активність ММP (матриксних металлопротеінази), впливаючи на
рецептори фібробластів в дермальном шарі.
• міді трипептид-1 потужний антиоксидант, запускає процеси регенерації, пригнічує запальні реакції і знижує чутливість шкіри до стресових і алергенних факторів. Сприяє формуванню нових кровоносних судин, що значно покращує живлення тканин.
• Serilesine (ацетилгексапептидом-10) - ремоделуючий пептид полегшує клітинну адгезію і міграцію, покращує процес відновлення базальної мембрани, поліпшує якість міжклітинної матриксу травмованої шкіри, активує
ангіогенез.
• екстракт калусних культури винограду - багатий антиоксидантами, містить велику кількість активних інгредієнтів з чудовою фізіологічною активністю, які зволожують шкіру і надають їй пружність.
• екстракт калусних культури іпомеї активує зростання і ділення клітин шкіри, має не тільки антиоксидантні та протизапальні властивості, але і заспокоює і зволожує шкіру.
• екстракт центелли Азіатіка, екстракт кореня солодки (лікоріс), екстракт камелії сіненсіс, екстракт квіток ромашки, 

• ніацинамід,
• гіалуронат натрію, алантоїн - зволоження шкіри
• вітамін Е - антиоксидант
• цераміди - відновлення епідермального бар'єру
• Затверждений Європейським Союзом до застосування УФ фільтр, що захищає від УФ випромінювання типу А і типу В. Ідеальна комбінація мінеральних і органічних фільтрів: Мінеральні фільтри: діоксид титану, оксид цинку; 
органічні фільтри - етилгексил метоксіціннамат, етилгексил саліцилат, октокрилен, біс-етілгексілоксіфенол метоксифеніл, триазин.

BB Perfector дарує відчуття свіжості і комфорту. Інноваційна формула інтенсивно живить вашу шкіру і надає відновлювальний ефект, створюючи абсолютний комфорт і ідеальний захист шкіри. Візуально покращуює вигляд шкіри.

Нанесіть BB Perfector на поверхню шкіри і
рівномірно розподіліть легкими рухами для отримання однорідного тону.

Не рівний тон, видимі недоліки шкіри, після інвазивних процедур в якості відновлюючого маскуючого засоба.
PPS Sterile Monodose

PPS Sterile Monodose

Постпроцедурні стерильні монодози
Синтезовані Пептиди і активні інгредієнти

Синтезовані Пептиди і активні інгредієнти

Синтезовані Пептиди та активні інгредієнти компанії CelliCon Lab і застосування технологій у продукції Jeu'Demeure
Особливості пептидних розробок CelliCon Lab

Особливості пептидних розробок CelliCon Lab

Презентація на англійській мові. Особливості пептидних розробок CelliCon Lab

Професійне використання Jeu'Demeure від "Virta Med"

Створили біохіміки, адаптували дерматологи.

Дерматологічна пептидна космецевтика JEU'DEMEURE лікувальної спецілазації для професійного і домашнього догляду. 

Продукція супроводжується гарантією якості. Якщо вона Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші

Контакти

За консультацією зверніться будь-яким зручним для вас способом

CRM-форма появится здесь