Купра маски (Cupra Mask)

Купра маски (Cupra Mask)

Базовий матеріал - бавовняний пух. Ця серія масок призначена для ефективного зволоження і живлення шкіри, вирівнювання поверхні шкіри, усунення дрібних і глибоких зморшок, запобігання появи нових, стимулювання вироблення колагену, еластину і нівелювання наслідків негативного впливу навколишнього середовища.

Великий вміст лосьйону в масках дозволяє провести кілька процедур одночасно, масаж і накладення маски, наприклад. Так само при домашньому використанні маску можна використовувати до 3 разів.


AQUA MASK

AQUA MASK

Максимально зволожуюча маска завдяки вмісту 93,3% бета-глюкана і гіалуронової кислоти ефективно зволожує і живить шкіру. При регулярному використанні маски забезпечується насичення всіх шарів епідермісу вологою, вирівнює поверхню шкіри, підвищує захисний бар'єр.
Усуває дрібні і глибокі зморшки, запобігає появі нових; стимулює вироблення колагену і еластину на клітинному рівні; стимулює синтез гіалуронової кислоти; покращує загальний стан, колір і тон шкіри обличчя і шиї; захищає від шкідливого впливу навколишнього середовища; надає шкірі пружність і еластичність; запускає процеси регенерації шкіри; активно зволожує і живить шкіру; забезпечує молодість і сяючий зовнішній вигляд.

Гіалуронова кислота, пантенол, дріжджовий β-глюкан, Triplе M Complex, екстракт мирта, настурції, екстракт японського перцю, екстракт прострілу корейського, екстракт уснеі (лишайник).

Інноваційний матеріал Купра.

Накласти маску на шкіру обличчя, розподілити так що б не утворювались складки і бульбашки. Залишити на обличчі на 15-20 хвилин. Після використання маски дати вбратися есенсіі, що залишилася на обличчі. Після процедури покласти маску назад до упаковки. Можно застосовувати 2-3 рази.

При: дрібних і глибоких зморшках, втомленої, стресорної, збезводненої шкірі, тьмяному кольорі обличчя.


BALANCING MASK

BALANCING MASK

Активно відновлює і омолоджує. Маска з пептидами усуває дрібні і глибокі зморшки, запобігає появі нових; стимулює вироблення колагену і еластину на клітинному рівні; стимулює синтез гіалуронової кислоти; покращує загальний стан, колір і тон шкіри обличчя і шиї; захищає від шкідливого впливу навколишнього середовища; надає шкірі пружність і еластичність; запускає процеси регенерації шкіри; активно зволожує і живить шкіру. Завдяки Бета глюканів стимулює процеси регенерації, вирівнює поверхні шкіри, підвищує еластичність, зміцнює, стимулює і підтримує імунітет шкіри.

Гіалуронова кислота, пантенол, дріжджовий β-глюкан, Triplе M Complex, трипептиди міді-1, ацетилгексапептидом-8, нонапептид-1, екстракт мирта, настурції, екстракт японського перцю, екстракт прострілу корейського, екстракт уснеі.

Інноваційний матеріал Купра.

Накласти маску на шкіру обличчя, розподілити так що б вона не утворювала складки та бульбашки. Залишити на обличчі на 15-20 хвилин. Після використання маски дати вбратися есенсіі, що залишилася на обличчі. Після процедури покласти маску назад до упаковки. Можна застосовувати 2-3 рази.

При: дрібних і глибоких зморшках, втомленої, стресорної, збезводненої шкірі, тьмяному кольорі шкіри.


REFRESH MASK

REFRESH MASK

Оновлююча і відбілююча маска з тонізуючим ефектом доставляє в шкіру цінні біоактивні компоненти з поживною, захистною і антиоксидантною дією. Препарат відновлює життєві сили, підтримує тонус шкіри. Покращує колір обличчя, освітлює тон. Шкіра помітно омолоджується, насичується корисними речовинами і вирівнюється.

Гіалуронова кислота, пантенол, дріжджовий β-глюкан, ніацинамід, Triplе M Complex, красноголовнік, центелла азіатська, плоди чорниці, трутовик Санхван, березовий косою гриб, глутатіон, екстракт мирта, настурції, японського перцю, прострілу корейського, уснеі (лишайник).

Інноваційний матеріал Купра.

Накласти маску на шкіру обличчя, розподілити так що б вона не утворювала складки і бульбашки. Залишити на обличчі на 15-20 хвилин. Після використання маски дати вбратися есенсіі, що залишилася на обличчі. Після процедури покласти маску назад до упаковки. Можна застосовувати 2-3 рази.

При: дрібних і глибоких зморшках, втомленої, стресорної, збезводненої шкірі, тьмяному кольорі шкіри.


SOOTHING MASK

SOOTHING MASK

Заспокійлива, протизапальна маска знімає подразнення , зменшує запалення, нівелює наслідки негативного впливу навколишнього середовища. Маска усуває почервоніння, глибоко зволожує, видаляє надлишки шкірного сала. Сприяє відділенню відмерлих клітин і стимулює синтез нових клітин епідермісу. Має протизапальний ефект. Особливо рекомендована для проблемної і чутливої ​​шкіри.

Гіалуронова кислота, пантенол, дріжджовий β-глюкан, Triplе M Complex, екстракт кореня ірису флорентійського, цинку сульфат, ретинил пальмітат, екстракт мирта, настурції, екстракт японського перцю, екстракт прострілу корейського, екстракт уснеі.

Інноваційний матеріал Купра.

Накласти маску на шкіру обличчя, розподілити так щоб вона не утворювала складки і бульбашки. Залишити на обличчі на 15-20 хвилин. Після зняття маски дати вбратися есенсіі, що залишилася на обличчі. Після процедури покласти маску назад до упаковки. Можно застосовувати 2-3 рази.

При: дрібних і глибоких зморшках, втомленої, стресорної, збезводненої шкірі, тьмяному кольорі обличчя, при чутливій шкірі з куперозом.


Купра Маски (Cupra Mask)

Купра Маски (Cupra Mask)

Маски виконані з інноваційного матеріалу Cupra. Основним джерелом виробництва купри є бавовняних пух, який огортає насіннячко в коробочці бавовни
Синтезовані Пептиди і активні інгредієнти

Синтезовані Пептиди і активні інгредієнти

Синтезовані Пептиди і активні інгредієнти компанії CelliCon Lab і застосування технологій в продукції Jeu'Demeure
Особливості пептидних розробок CelliCon Lab

Особливості пептидних розробок CelliCon Lab

Презентація на англійській мові. Особливості пептидних розробок CelliCon Lab

Професійне використання Jeu'Demeure від "Virta Med"

Створили біохіміки, адаптували дерматологи.

Дерматологічна пептидна космецевтика JEU'DEMEURE лікувальної спецілазації для професійного і домашнього догляду. 

Продукція супроводжується гарантією якості. Якщо вона Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші

Контакти

За консультацією зверніться будь-яким зручним для вас способом

CRM-форма появится здесь