Торгова компанія "Format" спеціалізується на професійних препаратах для косметологів та перукарів, бренди Innovatis і Jeu'Demeure, а так само унікальні керамічні ножиці 4bici (FORBICI)

Засновники компанії «Format» це досвідчені майстри і професіонали в індустрії краси, які стояли біля витоків формування ринку салонних послуг в Україні.

Виходячи зі свого багаторічного досвіду вони виділили дві основні проблеми, пов'язані з впровадженням інноваційних світових технологій:
1. Несвоєчасність впровадження передових засобів в галузі косметології та перукарського мистецтва.
2. Численні недоліки традиційних методів презентації продукції фахівцям сфери краси.

Головна мета компанія «Формат» усунути прогалину в поширенні та застосуванні прогресивних технологій в Україні.

Разом з цим, ми бачимо необхідність зробити наші послуги максимально зручними та клієнтоорієнтованими, не забуваючи при цьому про кінцевого споживача.

Співпрацюючи з нами, Ви завжди будете на крок попереду: становлячи значну конкуренцію на ринку, і, своєчасно задовольняючи зростаючі потреби клієнтів.

Компанія Формат пропонує ряд інноваційних продуктів, які відбираються з урахуванням головних принципів: інновації, якість, ефективність, рентабельність. Серед них:

1. Преміум косметика для лікування і відновлення волосся Innovatis. Продукція грунтується на ексклюзивних формулах, передових технологіях, і якісних корисних інгредієнт, серед яких екстракт чорної ікри, мікрочастинки алмаза, чорний перли та інші. Продукція гарантує максимальний результат, користь і ефективність в догляді та лікуванні волосся. Подивитися розклад майстер-класів для перукарів і семінарів по встановлювати процедурам можна в календарі подій

2. Косметика для обличчя та волосся на базі інноваційних пептидних технологій - Jeu Demeure від лабораторії CelliConLab. Марка представлена ​​виробником і автором численних патентів на розробку і впровадження пептидних технологій, широко використовуваних в сучасній індустрії краси. Косметика Jeu Demeure забезпечує комплексний догляд за шкірою обличчя і волоссям з урахуванням найбільш актуальних проблематик і потреб, постійно оновлюючи і удосконалюючи свій асортимент. Максимальний ефект, тривалий результат, насичений склад - все це забезпечує косметиці Jeu Demeure особливе місце серед аналогів, виводячи пептидную косметику на якісно новий рівень.

3. Революційний професійний інструмент для майстрів перукарського мистецтва - керамічні ножиці Forbici - новий напрямок розвитку інструменту. За рахунок своїх особливостей конструкції (обидва леза виготовлені з оксиду цирконію), керамічні ножиці мають унікальні показниками зрізу (чіткий, прямий зріз без шкоди волоссю, ефект «запаювання»), підвищеними експлуатаційними характеристиками, простим відходом, антистатичними і антибактеріальними властивостями в поєднанні з вкрай вигідною вартістю в своєму класі для перукарів.